CIAM zakończyło dwie prace B+R dla firm

Jak informuje nas Centrum Innowacji Akademii Morskiej w Szczecinie Sp. z o.o., w tym tygodniu udało im się zamknąć dwie prace eksperckie, wykonywane dla podmiotu polskiego oraz belgijskiego. Wystawione referencje jednoznacznie wskazują na fachowość oraz rzetelność naszej Spółki, jako podmiotu gotowego realizować prace B+R na rzecz liderów branżowych nie tylko gospodarki morskiej.

Dla OT Port Świnoujście wykonano ekspertyzę dotyczącą prawnych, środowiskowych i technicznych aspektów obsługi siarki granulowanej. Dzięki tej pracy firma może dalej sprawnie prowadzić swoją działalność międzynarodową.

Dla Holdingu TELEMOND (firmy działającej w branży metalowej/ spawalniczej, w tym konstrukcji nienormatywnych) siłami zespołu naukowego oraz ekspertów zewnętrznych wykonano pracę B+R określającą potencjał rynkowy dla nowego rodzaju produkcji w Holdingu, w tym żeglugi śródlądowej i nowej linii jednostek do transportu towarów przez Odrę i inne rzeki w Europie. W efekcie firma może zaplanować działania produkcyjne oraz rozwijać swój potencjał w kierunku branży morskiej.

Współpraca z Holdingiem jest modelowym przykładem budowy wspólnych relacji nauki i biznesu, w oparciu o zapotrzebowanie technologiczne podmiotu prywatnego, nie w modelu „push” – sprzedaży nie zawsze dostosowanych do oczekiwań rynkowych rozwiązań naukowych.

Więcej informacji: http://innoam.pl/?p=3104.


Warning: file_get_contents(http://www.linkedin.com/countserv/count/share?url=http%3A%2F%2Fpsc.edu.pl%2Fciam-zamyka-dwie-prace-br-dla-firm%2F&format=json): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /wp-content/themes/psc/template-parts/social-media.php on line 28

Członkowie

Porozumienia Spółek Celowych

Rozwiń Zwiń

Kontakt

z Nami