Co pokażemy na Dniu Wynalazków?

Znamy już listę młodych innowatorów z Politechniki Krakowskiej i ich pomysłów, które zostaną pokazane podczas Dnia Wynalazków organizowanego przez INTECH PK. 2 marca w pawilonie konferencyjno- wystawowym Kotłownia widzowie i zaproszeni goście będą mogli zobaczyć najciekawsze rozwiązania m.in. z branży IT, life science, chemii oraz budownictwa.

Przez ostatni miesiąc trwała rekrutacja do Dnia Wynalazków. Dzięki szerokiemu zaangażowaniu wielu politechnicznych instytucji – Samorządów: Studentów i Doktorantów, pełnomocników ds. kół naukowych, pracowników Wydziałów PK, uczelnianego Działu Promocji, Stowarzyszenia Wychowanków Politechniki Krakowskiej, Małopolskiego Centrum Budownictwa Energooszczędnego, Naszej Politechniki i Radia Nowinki – wieści o naborze do Dnia Wynalazków trafiły do każdego zainteresowanego. Tak intensywna kampania przyniosła pożądany skutek.

Więcej informacji: http://www.intechpk.pl/?p=1994