Dołącz do PAMI, Polsko-Amerykańskiego Mostu Innowacji w Krakowie!

Jako partner wydarzenia zapraszamy na bardzo ciekawe wydarzenie: Polsko – Amerykański Most Innowacji (PAMI)! To dwudniowa konferencja, która skupia się na tematyce przedsiębiorczości i innowacji w biznesie, społeczeństwie i nauce. Tegoroczna – czwarta edycja odbędzie się 17 i 18 listopada 2017 r. w Krakowskim Parku Technologicznym.

Elementem misji PAMI jest rozwijanie społeczności, która inspiruje i efektywnie wspiera talenty w realizacji ich biznesowych i społecznych projektów.

PAMI to inspirujące prelekcje, warsztaty, panele dyskusyjne, networking i sesje mentoringowe z wybitnymi przedstawicielami biznesu i nauki z USA i PL.

Wydarzenie kierowane jest przede wszystkim do osób, które chcą założyć lub rozwinąć biznes/startup/organizację, chcą wymienić się doświadczeniami, poznać wspaniałych ludzi i nawiązać nowe kontakty. Do udziału w konferencji zapraszamy wszystkie osoby poszukujące zmiany w swoim życiu!

Więcej informacji na temat PAMI znajduje się:
– na stronie internetowej: www.pamiconference.com
– na profilu Facebook: @pamiconference

Link do rejestracji: https://pami2017.evenea.pl/


Warning: file_get_contents(http://www.linkedin.com/countserv/count/share?url=http%3A%2F%2Fpsc.edu.pl%2Fdolacz-do-pami%2F&format=json): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /wp-content/themes/psc/template-parts/social-media.php on line 28

Członkowie

Porozumienia Spółek Celowych

Rozwiń Zwiń

Kontakt

z Nami