ul. Starzyńskiego 9/102 (nowa siedziba)
Tel. +48 531 980 949
info@innoam.pl
www.innoam.pl

Centrum Innowacji Akademii Morskiej w Szczecinie jest spółką prawa handlowego (tzw. spółką celową), powołaną przez Akademię Morską w Szczecinie.

Centrum powstało w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie nowoczesnymi rozwiązaniami naukowymi, jakie powstają na Akademii Morskiej – jednej z najbardziej rozpoznawalnych uczelni morskich na świecie.

Głównym celem działalności CIAM jest transfer wyników badań i prac badawczo-rozwojowych do praktyki gospodarczej. Ofertę kierujemy do podmiotów oraz osób zainteresowanych wdrażaniem technologii, zakupem usług eksperckich lub prac badawczo-rozwojowych.

Pomagamy budować nowe przedsięwzięcia oraz podmioty gospodarcze. Współpracujemy z przedsiębiorcami, kadrą naukową, inwestorami oraz urzędami i ministerstwami. Zarządzamy trzema laboratoriami Akademii Morskiej w Szczecinie. Realizujemy branżowe szkolenia.

W swojej działalności korzystamy z wiedzy ekspertów tak z Polski, jak i zagranicy. Budujemy zespoły dopasowane do potrzeb oraz oczekiwań klienta.