tel. (+48) 12 628 31 27
biuro@intechpk.pl
www.intechpk.pl

Jesteśmy spółką celową Politechniki Krakowskiej. Głównym obszarem naszej działalności jest komercjalizacja wyników badań i prac rozwojowych.

Zajmujemy się zakładaniem i asystą w prowadzeniu spółek technologicznych spin-off, w szczególności z udziałem rozwiązań opracowanych na uczelni, wspieramy partnerów w licencjonowaniu lub przekazywaniu praw do technologii.

Oferujemy: współpracę z interdyscyplinarnymi zespołami badawczymi, dostęp do laboratoriów i możliwość udziału w projektach nakierowanych na  nowe technologie (np. bony na innowacje), konsultacje eksperckie i doradztwo techniczne w pracach wdrożeniowych, sporządzanie raportów i analiz rynkowych dotyczących nowych technologii oraz związanych z nimi produktów i usług, szkolenia z tematyki zarządzania własnością intelektualną, myślenia projektowego i modeli biznesowych.

Nasze wiodące branże to: nowoczesne materiały, budownictwo, architektura, ochrona środowiska, life science, energetyka i energooszczędne technologie, teleinformatyka.

Współpracujemy z przedsiębiorstwami, funduszami kapitałowymi, fundacjami, klastrami oraz wiodącymi instytucjami wspierającymi proces komercjalizacji rozwiązań na rynku krajowym i międzynarodowym.

Przykłady naszych realizacji to Alsitech sp. z o.o., FlexAndRobust Systems sp. z o.o.