„Top 500 Innovators Affiliate Brokerage Event” Technologie dla Medycyny

Jako partner wydarzenia zapraszamy przedsiębiorców oraz inwestorów na unikatowe wydarzenie w Krakowie. Podczas „Top 500 Innovators Affiliate Brokerage Event” Technologie dla Medycyny zapoznają się Państwo z szeregiem przełomowych rozwiązań naukowych w obszarze medycyny. Wiele z nich jest na etapie zaawansowanych prototypów lub nawet zostało przetestowanych i są gotowe do wdrożenia, część wymaga finansowania w celu dalszego rozwoju.

Dzięki Top 500 Innovators Affiliate Brokerage Event zaoszczędzą Państwo czas i w jednym miejscu zbudują relacje z wyróżniającymi się naukowcami i przedstawicielami młodych i ambitnych firm technologicznych z całej Polski, ponieważ Top 500 Innovators skupia pracowników 55 uczelni wyższych w Polsce, 50 instytutów naukowych, a także 14 centrów transferu technologii.

Głównym celem spotkania jest przedstawienie technologii, a także nawiązanie relacji z brokerami oraz inwestorami.

W czasie wydarzenia przygotowano dla Państwa:

  • TECH PITCH – prezentacje najnowszych technologii, jakie opracowali naukowcy
  • TECH TALKS – spotkania brokerskie z naukowcami, które będą miały miejsce po prezentacjach
  • TECH WORKSHOP – dedykowane warsztaty kreatywne
  • Networking

REJESTRACJA ORAZ WIĘCEJ INFORMACJI

Termin i miejsce: 16. listopada 2017 r. g. 14:00-17:00

Politechnika Krakowska, Działownia, ul. Warszawska 24, Kraków

PROGRAM

TOP 500 INNOVATORS Affiliate Program Brokerage Event

 

14:00-14:10

Otwarcie spotkania: “Czy nauka może wyjść za biznes?”

Dr Piotr Dardziński, Podsekretarz Stanu, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego (tbc)
Konsulat USA w Krakowie (tbc)
Amerykańska Izba Handlowa (tbc)
Katarzyna Walczyk-Matuszyk, Prezes Stowarzyszenia Top 500 Innovators

14:10–14:20

Wprowadzenie i informacje ogólne o Top 500 Innovators Affiliate Program:

Anna Nikodym-Bilska, Jan Chełkowski – koordynatorzy Top 500 Affiliate Program

14:20–15:20

 

 

15:20-15.30

 

15:30-16.30      

TECH CHALLENGE 

Warsztaty ,,Poszukiwanie nowych rozwiązań dla lekarzy”

Przerwa kawowa

TECH PITCH

Prezentacje technologii – technologie dla medycyny

Top 500 Innovators

16:30–17:00

TECH TALKS

Rozmowy B2B/Networking/Przerwa kawowa

   

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Top 500 Innovators, będące platformą zrzeszającą kilkuset wyróżniających się przedstawicieli świata nauki oraz specjalistów w zakresie transferu technologii. Poza kompetencjami technologicznymi członków Stowarzyszenia wyróżnia fakt, że są to doświadczeni liderzy, którzy łączą w sobie znajomość zagadnień biznesowych i badawczo-rozwojowych.

Program „Affiliate” Stowarzyszenia Top 500 Innovators dla firm to inicjatywa wzorowana na Affiliate Programs z powodzeniem realizowanych na wiodących światowych uczelniach takich jak np. University of California Berkeley czy Stanford University. Są one naturalnym środowiskiem współpracy naukowców z przedstawicielami przedsiębiorstw. Każdy program dedykowany jest konkretnej branży. Współpraca ta opiera się na regularnych spotkaniach służących wymianie wiedzy o nowych technologiach oraz dyskusji o pojawiających się trendach. Przy tej okazji budowane są relacje, które dają korzyści dla obu stron współpracy: firmom dają dostęp do wysoko wykwalifikowanej kadry oraz możliwość wpływania na kierunek realizowanych badań. Z kolei twórcom technologii pozwalają poznać potrzeby firm, zweryfikować swoje koncepcje oraz pozyskać parterów do testowania i wdrażania wypracowanych rozwiązań. Udział firm w takich programach na uczelniach amerykańskich jest płatny.

Program jest pierwszą tego typu inicjatywą w Polsce. Odpowiada kompleksowo na potrzebę nowoczesnego biznesu w zakresie budowania relacji i bliskiej współpracy z dostawcami nowych technologii.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z: affiliates@top500innovators@org


Warning: file_get_contents(http://www.linkedin.com/countserv/count/share?url=http%3A%2F%2Fpsc.edu.pl%2Ftechnologie-dla-medycyny%2F&format=json): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /wp-content/themes/psc/template-parts/social-media.php on line 28

Członkowie

Porozumienia Spółek Celowych

Rozwiń Zwiń

Kontakt

z Nami